KONST / Litografier / Färglitografi 14598267
nr 1459 8267
Jörg Remé
(f. 1941), Nederländerna
Signerad, numrerad 50/68, daterad 1969. Färglitografi. Bladets mått: 27x24, yttermått inklusive ram: 40x34 cm
Jörg Remé, konstnär född 1941.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 4 april 2022
kl 19:49:14
4/4 12:27:35